Moduł Allegro + StrefaMarek Allegro

ss_allegro
Rozszerzenie do CS-Cart oraz Multi-Vendor to integracja z serwisem allegro.pl który umożliwia pełne zarządzanie aukcjami z poziomu sklepu internetowego.
Domena(y) instalacji programu oddzielone przecinkiem
Dla sklepów zakupionych w SoftSolid instalacja darmowa.

Rozszerzenie do CS-Cart oraz Multi-Vendor to integracja z serwisem allegro.pl, który umożliwia pełne zarządzanie aukcjami z poziomu sklepu internetowego. Wystawianie aukcji, ściąganie licytacji, zarządzanie stanami magazynowymi - wszystko to możesz wykonywać z panelu administracyjnego sklepu.

Zaczynamy od instalacji dodatku:

Powyżej widać wszystkie zakładki konfiguracji które trzeba ustawić zgodnie w własnymi potrzebami.

Obsługa wielu kont allegro - można zdefiniować wiele kont allegro, które będą obsługiwane z poziomu sklepu internetowego:

Do dyspozycji jest całe drzewo kategorii dostępne w allegro:

 

Do każdej kategorii allegro można ustawić dodatkowe opcje (o ile kategoria przewiduje taką możliwość ).

 

Wszystkie podstawowe opcje można definiować na poziomie konta allegro. Przy dodawaniu nowej aukcji wszystkie domyślnie ustawienia kopiowane są do aukcji i tam jeśli jest taka potrzeba można zmienić ustawienia dla konkretnej aukcji.

 

 

Oferty kupna z allegro pojawiają się w sklepie jako transakcje.

Co 15 minut (lub w innym interwale czasu) sklep automatycznie ściąga ostatnie licytacje z allegro i tworzy z nich transakcje w sklepie. W czasie tego procesu wystawia aukcje jeśli harmonogram to przewiduje.

Dane osób kupujących na allegro, są rejestrowane w sklepie jako dane klientów sklepu.

Dane osób licytujących na aukcjach, są zapisywane w sklepie i od tego momentu stają się danymi klientów sklepu. Osoby licytujące zostają również dopisane do grupy newsletter. Można określić do jakiej grupy klientów sklepu mają być dołaczeni klienci allegro oraz do jakiej groupy newslettera mają być dopisani.

Możliwość łączenia wielu transakcji użytkownika w jedna transakcję w sklepie.

System na podstawie formularza sprzedaży allegro automatycznie łączy aukcje w jedną transakcję w sklepie.

Do każdej licytacji z allegro administrator sklepu można określić koszty przesyłki oraz sposób dostawy, jak również wybrać sposób płatności o ile klient sam nie określi tych atrybutów. Z list rozwijanych można wybrać sposób dostawy oraz sposób płatności.

Transakcja tworzona z aukcji allegro automatycznie ustawia sposób dostawy na podstawie formularza sprzedaży allegro.

 

 

 

 

Automatyczne obliczenie cen z określoną marża dla aukcji allegro

Podczas określania parametrów aukcji cena "kup teraz" może być automatycznie wstawiona z określoną marżą sprzedającego. Nie trzeba przeliczać cen, system sam wylicza cen jaką ma wstawić w aukcji.

Do poprawnego działania modułu konieczne posiadanie podstawowego klucza WEBAPI ( klucz jest bezpłatny )

Program:
 • CS-Cart
 • Multi-Vendor
Wersja:
 • 4.9.x
 • 4.8.x
 • 4.7.x
 • 4.6.x
 • 4.5.x
 • 4.4.x
 • 4.3.x
 • 4.2.x
 • 4.1.x
 • 4.0.x
Zmiany w kodzie :
 • Bez zmian w kodzie

Dokumentacja modułu Allegro(ss_allegro) - 2017110 (ss_allegro_pl.pdf, 756 Kb) [Pobierz]

Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych w powyższym formularzu będzie SoftSolid (CS-Cart Polska). Dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO w celu kontaktu zwrotnego z Tobą. Twoje zapytanie i korespondencja z Tobą może zostać zarchiwizowana. Twoje dane, będą przechowywane w bazie sklepu przez czas jego funkcjonowania, Będziesz mieć prawo do żądania od administratora dostępu do Twoich danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych na zasadach określonych w art. 16-21 RODO. W każdej chwili będziesz mógł usunąć konto. Jeśli uznasz, że Twoje dane są przetwarzane niezgodnie z przepisami prawa, będziesz mógł wnieść skargę do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do skontaktowania się z nami.

Dobrze wiedzieć Dobrze wiedzieć