Integracja z Furgonetka.pl

ss_furgonetka
Oszczędzasz 22%
Rozszerzenie do CS-Cart oraz Multi-Vendor umożliwia połączenie z brokerem usług kurierskich Furgonetka.pl. Wśród dostępnych usług są UPS, DPD, DHL, Poczta Polska oraz inne sposoby dostawy.
Domena(y) instalacji programu oddzielone przecinkiem
Dla sklepów zakupionych w SoftSolid instalacja darmowa.
Sugerowana cena sprzedaży: 225.00 USD
175.00 USD
Oszczędzasz: 50.00 USD (22%)

Rozszerzenie do CS-Cart oraz Multi-Vendor umożliwia połączenie z brokerem usług kurierskich. Wśród dostępnych usług są UPS, DPD, DHL, Poczta Polska oraz inne sposoby dostawy.

Zaczynamy od instalacji dodatku:

W konfiguracji dodatku są wpisane adresy webservice. Nie należy ich zmieniać chyba, że zostaną przysłane nowe dane z serwisu Furgonetka.pl:

Podczas instalacji dodatku jest automatycznie tworzony sposób dostawy Furgonetka. Jeśli chcemy stworzyć nowy sposób dostawy wykorzystujący ten serwis postępujemy tak jak jest to opisane poniżej:

W konfiguracji tak stworzonej wysyłki znajduje się pole Redirect URI, potrzebne do stworzenia aplikacji OAuth w serwisie Furgonetka.pl:

Po zalogowaniu się do panelu Furgonetka tworzymy aplikację OAuth:

Przy tworzeniu należy wpisać adres z pola Redirect URI:

Po dodaniu aplikacji zostają wygenerowane parametry Client ID i Client Secret które wpisujemy do konfiguracji sposobu dostawy w sklepie:

 Po wpisaniu poprawnych danych do konfiguracji możemy pobrać token:

Zostaniemy przeniesieni na stronę furgonetki, gdzie autoryzujemy aplikację OAuth:

 Po złożeniu zamówienie należy stworzyć do niego wysyłkę oraz wygenerować dokumenty potrzebne do wysyłki:

Tworzymy wysyłkę wybieramy firmę przewozową z której usług chcemy skorzystać i ustawiamy inne potrzebne parametry:

Po stworzeniu prawidłowej wysyłki przy zamówieniu pojawiają się dokumenty przewozowe które możemy pobrać i wydrukować:

Poniżej przykład listu przewozowego dla UPS:

Zapraszamy do zakupu !

Program:
 • CS-Cart
 • Multi-Vendor
Wersja:
 • 4.8.x
 • 4.7.x
 • 4.6.x
 • 4.5.x
 • 4.4.x
 • 4.3.x
 • 4.2.x
 • 4.1.x
 • 4.0.x
Zmiany w kodzie :
 • Bez zmian w kodzie

Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych w powyższym formularzu będzie SoftSolid (CS-Cart Polska). Dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO w celu kontaktu zwrotnego z Tobą. Twoje zapytanie i korespondencja z Tobą może zostać zarchiwizowana. Twoje dane, będą przechowywane w bazie sklepu przez czas jego funkcjonowania, Będziesz mieć prawo do żądania od administratora dostępu do Twoich danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych na zasadach określonych w art. 16-21 RODO. W każdej chwili będziesz mógł usunąć konto. Jeśli uznasz, że Twoje dane są przetwarzane niezgodnie z przepisami prawa, będziesz mógł wnieść skargę do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do skontaktowania się z nami.

Dobrze wiedzieć Dobrze wiedzieć