• Najwyżej oceniane
  • Najbardziej popularne
Opinie o naszej firmie
Ostatnio dodane

SoftSolid, dodatki do Multi-Vendor i CS-Cart

Jesteśmy firmą, która od ponad 15 lat specjalizuje się w tworzeniu profesjonalnych systemów  sprzedaży przez Internet. Tworzymy systemy marketplace oraz sklepów internetowych. Posiadamy szeroką ofertę programów renomowanej firmy Simtech. W naszej ofercie znajdują się programy CS-CART - sklep internetowy typu multishop oraz MULTI-VENDOR oprogramowanie typu marketplace i woocommerce. Sklep internetowy to doskonały pomysł na własny biznes przynoszący stałe dochody a program MULTI-VENDOR umożliwa prowadzenie własnego marketplace. Zapoznaj się z naszą ofertą i otwórz swój własny dochodowy biznes.

Najwyższa jakość, wsparcie posprzedażowe

Tworzymy i sprzedajemy dodatki do systemów Multi-Vendor oraz CS-Cart. Naszą dewizą jest najwyższa jakość sprzedawanych produktów oraz profesjonalne, posprzedażowe wsparcie techniczne. Każdy nasz addon jest dokładnie testowany  i cały czas rozwijany poprzez dodawanie nowych funkcjonalności oraz ulepszanie już istniejących. Na nasze dodatki udzielamy 12 miesięcy gwarancji a nowe wersje są dostępne przez Centrum aktualizacji (tak jak aktualizacje programu bazowego)

Wdrożenia, doradztwo, konsulting systemów marketplace

Wiele lata doświadczeń stawia nas w czołówce specjalistów od systemów marketplace. Służymy klientom naszą fachową wiedzą w zakresie tworzenia systemów marketplace oraz systemów sprzedaży w internecie. Szeroki wachlarz usług uzupełniamy naszymi autorskimi rozwiązaniami, które sprawdzają się u wielu kontrahentów na całym świecie. Nasi klienci zadowolenie ze współpracy wyrażają entuzjastycznymi opiniami o naszej firmie, deceniając profesjonalizm, skuteczność oraz szybkość działania naszych pracowników.