Polityka prywatności

Polityka prywatności

 

Jakie informacje zbieramy?

Zbieramy informacje od Ciebie, gdy rejestrujesz się na tej stronie, składasz zamówienie, zapisujesz się na newsletter, czy wypełniasz formularz.

Kiedy kupujesz coś lub rejestrujesz się na naszej stronie, możesz zostać poproszony o podanie: imienia i nazwiska, adresu e-mail lub adresu zamieszkania. Możesz jednak odwiedzić naszą stronę anonimowo.

 

Do czego używamy informacji o Tobie?

Każda informacja zebrana od ciebie może zostać użyta do jednego z poniższych celów:

 • Do personalizacji strony dla Ciebie
  (Twoje informacje pomagają nam lepiej odpowiadać na indywidualne potrzeby)
 • Do ulepszania strony
  (Poprawiamy nasz sklep, bazując na informacjach zwrotnych które otrzymujemy od Ciebie)
 • Do poprawiania obsługi klienta
  (Twoje informacje pomagają nam efektywniej odpowiadać na pytania klientów)
 • Do obsługi transakcji
  • Twoje informacje, prywatne czy publiczne, nie będą sprzedawane, wymieniane, przekazywane, lub przekazywane innym firmom niezależnie od powodu, bez twojej zgody, nie będą też używane do innych celów niż przetwarzanie zamówienia lub wykonanie usługi.
 • Do przeprowadzenia konkursu, promocji, ankiety czy innej funkcji strony
 • Do wysyłania e-maili
  • Adres e-mail, który podajesz przy składaniu zamówienia, może być użyty do wysłania informacji i aktualizacji dotyczących twojego zamówienia, oraz okazjonalnie do wysyłania informacji o firmie, aktualizacjach, polecanych produktach czy usługach etc..
  Uwaga: Jeśli kiedykolwiek chciałbyś, źebyśmy nie wysyłali ci więcej wiadomości, w stopce każdego maila znajduje się link do usunięcia twojego adresu z bazy danych.

 

Jak chronimy twoje informacje?

Zaimplementowaliśmy wiele zabezpieczeń by zapewnić bezpieczeństwo Twoich informacji, które podajesz przy składaniu zamówienia żeby inne osoby nie miały do nich dostępu.

Nasz serwer jest w pełni zabezpieczony. Wszystkie wrażliwe informacje są przesyłane prze protokół Secure Socket Layer (SSL), a potem szyfrowane w bazie danych, tak aby dostęp do nich miały tylko osoby upoważnione zobowiązane do zachowania informacji w tajemnicy.

 

Czy używamy ciasteczek?

Tak. (Ciasteczka to małe pliki, które strona przesyła na Twój komputer i zapisuje na twardym dysku przez przeglądarkę (jeśli na to pozwolisz), które umożiwiają sprawdzenie typu twojej przeglądarki oraz zbieranie i przesyłanie pewnych informacji).

Używamy ciasteczek do zapisywania i przetwarzanie produktów w twoim koszyku, zapisywania Twoich preferencji do przyszłych odwiedzin oraz śledzenia reklam.

 

Czy przekazujemy informacje firmom zewnętrznym?

Nie sprzedajemy, wymieniamy, czy przekazujemy innym firmom twoich informacji personalnych. Wyjątkiem są zaufane osoby trzecie, które wspierają nas w zarządzaniu stroną, prowadzeniu naszego biznesu, obsłudze klientów, tak długo jak te osoby zobowiązają się zachować informacje w tajemnicy. Możemy też przekazać informacje, gdy podejrzewamy popełnienie przestępstwa, złamanie regulaminu strony lub gdy bronimy naszych praw, bezpieczeństwa czy własności. Jednakże, informacje które nie ujawniają personaliów klienta, mogą być przekazywane dla celów marketingowych, reklamowych i innych.

 

Linki zewnętrzne

Okazjonalnie, według naszego uznania, możemy wyświetlać lub oferować produkty i usługi stron należących do firm trzecich na naszej stronie. Firmy te mają osobne i niezależne polityki prywatności. Nie odpowiadamy za zawartość tych stron. Niemniej jednak, bronimy integralności naszej strony i jesteśmy otwarci na jakiekolwiek informacje o tych stronach.

 

Polityka prywatności online

Ta polityka prywatności odnosi się wyłącznie do informacji zbieranych przez naszą stronę. Nie dotyczy ona informacji zbieranych offline.

 

Twoja zgoda

Używając naszej strony, zgadzasz się na politykę prywatności.

 

Zmiany w polityce prywatności

Jeśli zmienimy naszą politykę prywatności, zmiany pojawią się na tej stronie, i/lub zostanie zmieniona data ostatniej aktualizacji Polityki prywatności.

Ta strona była modyfikowana ostatnio 2015.01.15