Nasz zespół

Nasz zespół tworzą specjaliści, którzy doskonalili swoje kompetencje i pogłębiali znajomość różnych technologii w ciągu długoletniej współpracy przy kompleksowych projektach dla najbardziej wymagających klientów. Dzięki połączeniu umiejętności i ciekawych nowatorskich pomysłów potrafimy maksymalnie wykorzystać nasz potencjał. Projekty, które tworzymy są efektem współdziałania całego zespołu, dzięki czemu powstają oryginalne pomysły, niezwykle dbające o każdy szczegół.

Zależy nam by nasi pracownicy byli doskonale przygotowani do tego, by zaproponować i dobrać najbardziej efektywne dla celów naszych Klientów rozwiązania. Dlatego też doskonalimy nie tylko jakość naszych produktów, ale przede wszystkim siebie. Systematycznie podnosimy swoje kwalifikacje w ramach intensywnych programów szkoleniowych w kraju i za granicą.

Nasz zespół stanowią ludzie solidni, doskonale wykształceni, posiadający doświadczenie z udziału w prestiżowych projektach. Są to osoby dynamiczne, rzetelne oraz otwarte w stosunku do klientów oraz ich oczekiwań, profesjonaliści podchodzący z pasją do tworzenia rzeczy pięknych i użytecznych.

 

 

Michał - programista
Amelia - programistka
Magda - marketing

Robert - programista CEO
Marcin - javascript,css