Konsulting

Prowadzone przez nas konsultacje dotyczą zarówno doradztwa w zakresie rozwiązań informatycznych, ich realizacji oraz wprowadzania nowych funkcjonalności systemów opartych na CS-Cart i Multi-Vendor

Od wielu lat samodzielnie wdrażamy oraz modyfikujemy systemy sprzedaży oparte na CS-Cart i Multi-Vendor w małych i średnich firmach oraz w korporacjach. Mamy doświadczenie w tworzeniu rozwiązań w sferze biznesu, które dostosowują nasze działania do Państwa indywidualnych oczekiwań. Nasze innowacyjne podejście do procesów biznesowych, analiza możliwości integracja technologii wspierających strategiczne inwestycje pozwalają na dostarczanie najbardziej pożądanych wartości.

SoftSolid posiada 10-letnie, poparte referencjami doświadczenie w integracji oraz rozwijaniu programu CS-Cart oraz Multi-Vendor oraz dostarczaniu usług doradczych. Konsultacje obejmują analizę techniczną oprogramowania, rozszerzeń stosowanych w programie oraz indywidualnych modyfikacji programu używanego przez klienta. Dodatkowo w każdym przypadku rozszerzamy konsultacje o ocenę produktów dostępnych na rynku pod względem możliwości zintegrowania ich z rozwiązaniami stosowanymi przez klienta.

Jeśli mają państwo jakieś pytania zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.