Jak pracujemy

 

 

 

 

W naszej codziennej pracy używamy narzędzi firmy Atlassian. Każdy nasz addon lub projekt znajduje się w repozytorium GIT, gdzie jest rozwijany przez programistów. W ten sposób wiemy o wszystkich zmianach w kodzie i możemy dbać o najwyższą jakość naszych produktów. Na nasze dodatki dajemy gwarancję i zawsze dbamy o to, żeby były aktualne oraz bezpieczne.

 

 

 

 

Każdy pomysł, idea, zadanie lub błąd są wprowadzane do systemu JIRA połączonym synergicznie z programem BitBucket. Każdy pomysł jest dyskutowany a wszystkie wnioski ze spotkań i rozmów zapisywane są w Confluence.

 

 

 

 

 

Do rozwijania naszych dodatków oraz wykonywania projektów używamy techniki SCRUM którą obsługuje program JIRA. Sprinty są dokładnie zaplanowane i zgodne z planami rozwoju projektu lub addona. Po każdym sprincie jest tworzona retrospektywna aby kolejne prace przebiegały lepiej i były bardziej efektywne.

 

 

 

 

 

Każda zmiana w naszych repozytoriach GIT jest weryfikowana przez osoby nadzorujące projekt (reviewers). Każdy commit przed scalaniem jest sprawdzany pod kątem funkcjonalności oraz jakości kodu. Chcemy żeby nasz kod był najwyższej jakości, przejrzysty, funkcjonalny oraz dobrze skomentowany.

 

 

 

 

 

Przed rozpoczęciem projektu w programie Confluence dokładnie opisujemy założenia, wymagane funkcjonalności oraz narządzia aby zapewnić sprawne rozwijanie projektu. 

 

 
* Loga użyte tylko w celach informacyjnych