CS-Cart Multi-Vendor Ultimate już jest dostępny!

Czerwiec 18, 2019

Multi-Vendor Ultimate - oprogramowanie Multi-Vendor dla dużych dużych systemów marketplace
 

Multi-Vendor Ultimate to najbardziej zaawansowana wersja programu Multi-Vendor. Posiada ona wszystkie funkcjonalności Multi-Vendora Plus oraz cztery nowe, dostępne wyłącznie dla posiadaczy wersji Ultimate:
 

  • możliwość stworzenia wielu storefrontów
  • aplikacja mobilna z otwartym kodem źródłowym
  • rok wsparcia technicznego z najwyższym priorytetem
  • dożywotnia subskrypcja aktualizacji oprogramowania
     

Czym jest Multi-Vendor?
 

Multi-Vendor to specjalistyczne oprogramowanie do prowadzenia systemu marketplace online. Oprogramowanie jest proste w użyciu: wystarczy zainstalować je na serwerze i program jest gotowy do działania. Obecnie w sprzedaży są trzy wersje systemu:
 

  • Multi-Vendor to podstawowa wersja systemu dla małych i średnich firm. Zawiera wszystkie funkcjonalności potrzebne do skonfigurowania i otwarcia marketpalce.
  • Multi-Vendor Plus rozszerza wersję podstawową o 7 nowych funkcjonalności. Wersja ta jest idealna dla większych biznesów.
  • Multi-Vendor Ultimate to najbardziej rozbudowana wersja oprogramowania z ekskluzywnymi funkcjonalnościami. Jest stworzona dla dużych firm i korporacji.

Sprawdź tabelę porównawczą aby poznać szczegóły.

 

Nowe funkcjonalności Multi-Vendor Ultimate
 

Multi-Vendor Ultimate posiada 4 funkcjonalności, których nie ma w innych edycjach:

1. Wiele storefrontów. Multi-Vendor Ultimate umożliwia stworzenie wielu storefrontów na różnych domenach i kontrolowania ich przez jeden panel administracyjny. Każdy sprzedawca może mieć własny storefront lub kilku sprzedawców może sprzedawać na jednym storefroncie. W ten sposób można w łatwy sposób pogrupować sprzedawców i stworzyć osobne systemy marketplace z różnym asortymentem np. odzież lub elektronika.
 

2. Rok wsparcia technicznego VIP. Jeśli będziesz miał pytanie lub w twoim sklepie pojawi się błąd, nasz zespół wsparcia technicznego potraktuje twój przypadek z najwyższym priorytetem. Wsparcie techniczne jest płatne, ale licencja Ultimate daje ci cały rok wsparcia za darmo. Edycja standardowa i Plus otrzymują 90 dni darmowego wsparcia.
 

3. Dożywotnie aktualizacje. Regularne aktualizacje sklepu są bardzo ważne, aby mieć dostęp do poprawek bezpieczeństwa oraz nowych funkcjonalności, takich jak szybkie składanie zamówienia. Użytkownicy Multi-Vendora oraz Multi-Vendora Plus otrzymują rok aktualizacji za darmo, a potem muszą opłacać roczną subskrypcję aktualizacji. Zakup licencji Ultimate daje dożywotni dostęp do wszystkich aktualizacji oprogramowania.

4. Dostęp do kodu źródłowego aplikacji mobilnej. 79% klientów kupuje w sklepach internetowych używając urządzeń mobilnych, a 40% z nich przechodzi do konkurencji przez źle skonstruowany i nieintuicyjny proces składania zamówienia. Ważne zatem jest aby zaoferować klientom aplikację mobilną, która umożliwi im korzystanie ze sklepu. Multi-Vendor Ultimate daje ci nie tylko aplikację mobilną, ale też jej kod źródłowy, więc będziesz mógł ją dostosować do swoich potrzeb.