Rozszerzony opis planów sprzedawców

ss_vendor_plans_desc
Oszczędzasz 21%
Rozszerzenie do Multi-Vendor umożliwia dodawanie opisów oraz informacji do planów sprzedawców.
Domena(y) instalacji programu oddzielone przecinkiem
Dla sklepów zakupionych w SoftSolid instalacja darmowa.
Sugerowana cena sprzedaży: 125.00 USD
99.00 USD
Oszczędzasz: 26.00 USD (21%)

Rozszerzenie do Multi-Vendor umożliwia dodawanie opisów oraz informacji do planów sprzedawców. Do każdego planu sprzedawcy można przypisać stronę statyczną (Strona internetowa -> Strony), która może zawierać dodatkowe informacje o planie. Na stronie z planami sprzedawców pojawia się specjalny blok, z zakładkami w którym można zawrzeć dowolne informacje związane z planami, np, warunki zwrotu, zabronione aktywności i wiele innych.

Zaczynamy od instalacji dodatku:

W konfiguracji dodatku możemy wyłączyć wyświetlanie opisów lub detali planów.

Aby opisy planów wyświetlały się poprawnie, należy najpierw stworzyć blok. Wchodzimy w zakładkę Projektowanie->Bloki, wybieramy sekcję "Plany sprzedawców" i dodajemy blok:

Podczas wybierania typu bloku, należy wejść w zakładkę "Stwórz nowy blok" i wybrać blok "Rozszerzony opis planów", oznaczony tagiem [SoftSolid]:

Blok z opisami planów powinien się znajdować pod blokiem "Main Content".

Wchodzimy w ten blok i ustawiamy klasę stylu CSS na "plans_desc_block", tak jak na obrazku poniżej. Teraz możemy przejść do konfiguracji samych opisów i detali planów:

Przy każdym planie sprzedawcy pojawiła się lista rozwijana, która zawiera wszystkie strony znajdujące się w sklepie. Wybrana strona pojawi się jako opis planu:

Podczas edycji każdej strony, w zakładce Dodatki dostępne są dwie dodatkowe opcje. Zaznaczenie checkboxa powoduje dodanie strony do detali planów (które będą wyświetlane pod planami, ale nad opisami planów), a poniżej można podać pozycję strony w detalach (strona z najniższym numerem pojawi się jako pierwsza).

Przy każdym planie sprzedawcy pojawi się dodatkowy przycisk "Pokaż szczegóły planu". Kliknięcie go powoduje automatyczne przewinięcie się strony do odpowiedniego opisu planu, znajdującego się na dole strony.

Na dole strony znajduje się zakładka z detalami planów, a poniżej - opisy poszczególnych planów.

W ten sposób potencjalni nowi sprzedawcy mogą dowiedzieć się więcej o planie, na który się zapisują - co może prowadzić do zwiększenia liczby sprzedawców.

Zapraszamy do zakupu!

Program:
 • Multi-Vendor
 • Tylko Multi-Vendor
Wersja:
 • 4.9.x
 • 4.8.x
 • 4.7.x
 • 4.6.x
 • 4.5.x
 • 4.4.x
 • 4.3.x
 • 4.2.x
 • 4.1.x
 • 4.0.x
Zmiany w kodzie :
 • Bez zmian w kodzie

Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych w powyższym formularzu będzie SoftSolid (CS-Cart Polska). Dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO w celu kontaktu zwrotnego z Tobą. Twoje zapytanie i korespondencja z Tobą może zostać zarchiwizowana. Twoje dane, będą przechowywane w bazie sklepu przez czas jego funkcjonowania, Będziesz mieć prawo do żądania od administratora dostępu do Twoich danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych na zasadach określonych w art. 16-21 RODO. W każdej chwili będziesz mógł usunąć konto. Jeśli uznasz, że Twoje dane są przetwarzane niezgodnie z przepisami prawa, będziesz mógł wnieść skargę do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do skontaktowania się z nami.

Dobrze wiedzieć Dobrze wiedzieć