Grafika

Projekt graficzny jaki dla Ciebie przygotujemy ma przykuć uwagę klienta i wyróżnić właśnie twoją działalność na tle innych stron internetowych i stać się narzędziem komunikacji, marketingu i reklamy. Być świadectwem oferowanych przez Ciebie usług. Ma być na tyle intrygujący i zarazem przejrzysty, żeby klient wybrał właśnie Twoją ofertę.

Pomoże Ci w tym identyfikacja wizualna firmy na którą składa ogół symboli i zachowań stosowanych w firmie, które pozwalają na zachowanie spójności np. dokumentów, gadżetów firmowych i innych elementów, a także wyróżnienia firmy na tle konkurencji. Spójny system wizualny to najważniejszy element identyfikacji wizualnej, a jego podstawę stanowi znak firmowy czyli logo.

Możemy także wdrożyć już gotowy projekt graficzny lub zająć się przeróbką, odświeżeniem istniejącej strony www. Wobec ciągle zmieniających się trendów i wszechobecnej konkurencji spójna i oryginalna identyfikacja wizualna na wszystkich instrumentach reklamowych wydaje się niezbędna. Pomożemy Ci podjąć decyzję w jaki sposób skutecznie się reklamować aby się wyróżnić wśród Twojej bezpośredniej konkurencji.

Jeśli potrzebujesz więcej informacji skontaktuj się z nami.
 


KONTAKT
+48 722 255 089
www.geogis.pl


Przykładowe realizacje:

Twojabizuteria.pl
sklep-nasiona.pl
orlovsky.eu
cs-cart.pl
houseofdiamonds.eu